FESTIWAL PRESTO

DOCENIAĆ. Nie oceniać.

 

2021 - EDYCJA ONLIE

 

scroll

 

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Od ponad roku duża cześć naszego życia przeniosła się do sieci. Internetowym łączom zawdzięczamy możliwość kontaktu z dowolnym miejscem na ziemi. Możemy spotykać się, uczyć, słuchać wspaniałych koncertów pozostając w domach. Z drugiej jednak strony, spotkania w sieci mają zupełnie inną jakość i trudniej jest budować bliskie relacje, które są ważne dla nas ludzi - bez względu na wiek.

Dlatego, jako jedyni organizatorzy konkursów online, wychodzimy z konkursem poza świat wirtualny i dyplom w pdf. Chcąc dać Uczestnikom namiastkę realnego kontaktu oraz próbować budować z nimi więzi - wysyłamy do KAŻDEGO uczestnika pokonkursową przesyłkę - z offline'owym dyplomem, drukowanym programem oraz nagrodą uczestnictwa. Wiemy, że odebranie od kuriera naszej przesyłki jest bardzo radosnym momentem. A teraz, jak nigdy, tej radości potrzeba - szczególnie najmłodszym.

Od pięciu lat celem organizowanego przez nas konkursu jest docenianie uczestników. Zauważanie dobrych momentów. Dostrzeżenie poprawnego aparatu gry. Odkrywanie potencjału, możliwości, talentu. Jurorzy zostają poproszeni przez nas, by nie oceniać, ale doceniać. 

Dlatego:
- jeśli brakuje Ci możliwości wyjścia na scenę i zagrania dla publiczności,
- jeśli chcesz pokazać swój talent oraz muzyczne postępy,
- jeśli w tym trudnym czasie brakuje Ci  motywacji,
- jeśli uwielbiasz lizaki (bo to one są słodkim elementem festiwalu PRESTO)
to weź udział w konkursie w ramach Festiwalu PRESTO.

O wrażeniach uczestników, ich rodziców i nauczycieli z poprzednich edycji festiwali online możesz poczytać na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/ImpresariatMuzyczny

By zapoznać się z regulaminem konkursu kliknij TUTAJ

By wypełnić formularz zgłoszenia kliknij TUTAJ.

 

Do usłyszenia i zobaczenia na ekranie!

Jan Romanowski