Festiwal FORTE

 

rok 2021

EDYCJA ONLINE

 
W tym roku w ramach szóstej edycji Festiwalu FORTE odbędą się:
-  VI Ogólnopolski Konkursu dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów.

By wziąć udział w konkursie należy przygotować nagranie video, zawierające wykonanie dowolnego utworu. Następnie wypełnia się formularz zgłoszenia i tam wkleja link do nagrania zamieszczonego na platformie YouTube.

Każdy Uczestnik konkursu otrzyma przesyłkę zawierającą nagrodę uczestnictwa, stosowny do swojego osiągnięcia dyplom (uczestnictwa, wyróżnienia lub laureata). Do przesyłki dołączony będzie drukowany program konkursu zawierający nazwiska wszystkich uczestników konkursu wraz z wykonywanymi utworami z podziałem na grupy i kategorie. Na osłodę wszelkich trudów dołączymy krówki Roman'ki.

Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2021 roku.

 

- Warsztaty doskonalące dla nauczycieli szkół muzycznych
 

 

W latach 2016-2019 Festiwal odbywał się w murach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zduńskiej Woli. Wiele rozpoczętych tam relacji trwa do dziś. W roku 2020 Festiwal odbył się w rzeczywistości wirtualnej, gromadząc 327 uczestników konkursu i ponad 60 uczestników warsztatów doskonalących dla nauczycieli. 

Na naszym facebookowym profilu można podejrzeć fotorelacje z czterech pierwszych zduńskowolskich Festiwali oraz relacje Uczestników V Ogólnopolskiego Konkursu.