FESTIWAL FORTE
rok 2020 - EDYCJA ONLINE

Dowiedz się więcej

 

scroll

 

Szanowni Nauczyciele! Drodzy Uczniowie!

Zawsze największą dla nas radością jest widzieć Was i Wasze uśmiechnięte twarze. To Wasze historie, doświadczenia i to, co dzięki Wam przeżywamy - gdy gracie na instrumentach - jest największą wartością naszych Festiwali. Dziękujemy za cztery lata spotkań w Zduńskiej Woli. Piątą edycję Festiwalu Forte przenieśliśmy do sieci - z oczywistych dla dzisiaj przyczyn. Mam jednak nadzieje, że ponownie - choć na odległość - stworzymy razem z Państwem piękne relacje.

Dla dzieci i młodzieży grających na instrumentach możliwość prezentowania siebie jest podstawowym warunkiem rozwoju. Tylko dzięki występom publicznym oswajają się tremą, obywają ze scenicznym savoir vivre. Z każdą kolejną prezentacją stają się bardziej pewni siebie i swoich umiejętności. Dlatego w sytuacji, w której nie możemy spotkać się i posłuchać Was na żywo, stwarzamy inną możliwość tej próby. Zagrajcie "na setkę" przed obiektywem kamery, za którą wyobraźcie sobie proszę pełną publiczność w wymarzonej sali koncertowej. Słuchamy Was z największą przyjemnością :) 

Dla nauczycieli i studentów przygotowaliśmy warsztaty online. To ważne by wykorzystać dobrze ten czas, także na swój własny rozwój.

 

Trzymajcie się zdrowo i "do zobaczenia" na Festiwalu.